Тиждень безпеки життєдіяльності




Тиждень безпеки життєдіяльності у Поторицькій ЗШ l-lll ст.

 

Тиждень безпеки життєдіяльності у Поторицькій ЗШ l-lll ст.
У понеділок учні старших та молодших класів ознайомились з планом тижня та  переглянули відео про мінну безпеку, а також про безпечну поведінку під час війни. 
У вівторок  відбувся урок з мінної безпеки для учнів початкових класів, який провів провідний інспектор ВПР Червоноградського РУГУ ДСНС України у Львівській області Ярослав Бартман.
Під час заняття діти дізналися, як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть знаходитися, що означають знаки безпеки встановлені у небезпечних місцях і як діяти якщо побачив міну чи боєприпаси.
У середу учні 7 класу взяли участь у інтерактивному занятті з основ здоров'я на тему: " Алгоритм дій, якщо ти опинився під завалами"
Під час війни кожен українець ризикує опинитися під завалами. Армія окупантів не шкодує житлові будинки. Особливо висока така ймовірність нині зберігається не тільки у прифронтових містах, а і решті українських населених пунктів.
Саме тому діти повторили алгоритм дій під час повітряної тривоги та як діяти якщо ти опинився під завалом.
Дякуємо, Наталії Затірасі за корисне та життєво необхідне заняття!
25 квітня 2024 року здобувачі освіти Поторицької ЗШ І-ІІІ ст. мали можливість побувати у "Класі безпеки" Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. √4.
Заняття безпеки нам провів провідний інспектор ВПР Червоноградського РУГУ ДСНС України у Львівській області Бабійчук Роман.
На якому учні повторили правила пожежної безпеки, мінної безпеки, дії у надзвичайних ситуаціях, також дізналися алгоритм дій рятувальників, яке вони мають спорядження та пригадали номери екстрених служб.
26 квітня у Поторицькій ЗШ l-lll ст. вшановували 38-мі роковини Чорнобильської трагедії. У цей день людство вшановує пам'ять жертв радіаційних катастроф, а також мужність, самовідданість і професіоналізм персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, медиків, учених, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Саме тому, учні взяли участь у інтерактивному занятті «Екологічні катастрофи та їх наслідки», а також ознайомилися з алгоритмом дій під час радіоактивної небезпеки. Урок провела вчителька біології хімії Олена Батіг.