Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»




 

27.03.2024 р. в актовій залі ЛОІППО нагороджували переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої». Мета Конкурсу – популяризація творчої спадщини Т. Г. Шевченка,  утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації  суспільства. Основними завданнями є: активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді; збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України; державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо. У Конкурсі взяли участь учні 5-11-х класів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти і закладів позашкільної освіти Львівської області.

Приємно, що серед переможців – слухачка МАНУМ Соломія МАТОЛІНЕЦЬ. Вона вже вдруге отримала І місце в номінації «Історія України і державотворення». Цього року Соломія здобула перемогу за науково-дослідницьку роботу «Василь Василяшко «Перемога»: командир – легенда УПА». Підготувала переможця Світлана МУСІЙ, вчитель історії, директор МАНУМ.

Ми отримали незабутні враження від спілкування з командою організаторів, членів журі, переможців конкурсу, а ще – цінний подарунок  –  «Кобзар» Тараса Шевченка і грамоти департаменту освіти і науки Львівської ОДА. Присутніх привітали: заступниця директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА, начальниця управління освіти та інновацій Олена Урдей, директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павло Хобзей, заступниця директора з науково-педагогічної роботи ЛОІППО, голова журі в секції «Література» Наталія Пастушенко, заступник директора ЛОІППО, голова журі в номінації «Історія України і державотворення» Ігор Танчин, методистка кабінету координаційно-методичної діяльності, відома українська поетка і письменниця Марія Деленко, модераторка заходу Леся Гриза. Учні і педагоги, які їх підготували, ділилися враженнями від участі в конкурсі, читали власні твори і дякували ЗСУ за можливість жити і навчатися.

Приєднані файли
0-02-05-9aa048fc5fe4bf44796fbfb2ac7394d0c52d00b2001d82e6f62340914201b639_bbf0c43a01305f92.mp4