Свято Героїв 2023!
Свято Героїв 2023!
Сьогодні, 21 травня, на площі Січових Стрільців відбулося Свято Героїв, де було вшановано пам'ять усіх борців за незалежність України від минувшини до сучасної Небесної Сотні та Героїв російсько-української війни. Схиляємо низько голови перед їх пам'яттю.
Свято розпочалось урочистим маршем-походом колони від катедрального храму Святих апостолів Петра і Павла на площу Січових Стрільців.
Хвилиною мовчання згадали усіх невинно убієнних українців усіх поколінь, жителів Сокальської ТГ, що віддали свої життя за мирне небо над нашими головами. Учні закладів загальної середньої освіти поклали квіти до пам'ятників та могил Героїв та разом із Отцем Андрієм Дутчаком відправили панахиду біля могил полеглих на Сокальському цвинтарі.
Перед початком урочистої ходи учнівських чот до усіх присутніх звернувся міський голова Сергій Касян. Учнівські чоти пройшлися маршовою ходою двічі: вимарш та вимарш із піснею.
На закінчення Свята Героїв учнівські чоти були нагороджені грамотами за участь у Святі Героїв від відділу освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради та грошовими сертифікатими міським головою Сергієм Касяном, начальником відділу освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради Лесею Ковалишин та начальником відділення рекрутингу та комплектування І-го відділу Червоноградського РТЦК та СП Олександром Деруном. Нагородження відбувалося в рамках "Програми національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2021-2025 рр." Сокальської міської ради.
Відділ освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради дякує усім, хто приєднався до організації Свята Героїв: закладам загальної середньої освіти, що взяли участь у Святі Героїв, відділенню поліції #2 Червоноградського районного відділу поліції ГУНП у Львівській області за перекриття доріг для безпечного пересування учасників та гостей Свята Героїв, КНП "Сокальській районній лікарні" Сокальської міської ради за надання карети швидкої допомоги, І-му відділу Червоноградського РТЦК та СП, міському голові Сергію Касяну, Отцеві Андрію Дутчаку, дирекції та працівникам Сокальського БДЮТ та СЮТ, молодіжній організації "Пласт" м.Сокаля, КУ "ЦПРПП", КУ "ЦОЗО", голові профспілки Галині Дробиняк, депутату Сокальської міської ради Ігорю Плечіню, духовому оркестру під керівництвом Юрія Світальського, відділу культури за надання звукової апаратури, керівнику зразкового хореографічного колективу "Престиж" Мар'яні Блащук, керівнику зразкового ансамблю "Кришталь" Наталії Криштальській, Володимиру Михальову за відеозйомку Свята Героїв, радіо Сокаль, газеті "Голос з-над Бугу", ведучим Сергію Гето та Софії Марущак, а особливо нашим воїнам, що саме у цю хвилину захищають небо над нашими головами!