Пластовий фестиваль
У неділю, 7 травня, на базі Сокальського ліцею №1 імені Олега Романіва відбувся Пластовий фестиваль "Під покровом Святого Юрія", приурочений 111-ій річниця з Дня першої Пластової присяги .
На захід були запрошені учні 6-7 класів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів з метою популяризації та залучення більшої кількості учнівської молоді до Пластового руху. Незважаючи на дощову погоду, 9 закладів освіти прибули на Фестиваль та взяли активну участь у запропонованих атракціях. Дякуємо учням, керівникам та супроводжуючим Жвирківської ЗШ І-ІІІст., Забузької ЗШ І-ІІІ ст., Поторицької ЗШ І-ІІІст., Тартаківського НВК "ЗШ І-ІІІ ст - ДНЗ" ім.П.Саноцького, Сокальського ліцею №1 ім.О.Романіва, Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№2, Сокальського ліцею №3, Сокальської ЗШ І-ІІІ ст.№4, Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5 за активну участь у Пластовому фестивалі.
Розпочався Фестиваль з Пластових церемоніалів. Далі учнівська молодь була поділена на 12 підгруп, відповідно до кількості зон: "лазерний тир", "спів", "туризм", "творчі майстерки", "домедична допомога", "настільний теніс", "пластові ігри", "вогняне шоу", "пластовий побут", "в'язання триноги", "стрільба з лука" та "фотозона". Кожних 7-10 хвилин підгрупи переходили в іншу зону, отримавши новий досвід та знання.
Після проходження усіх зон, розпочався Благодійний ярморок. Усі виручені кошти (4500 грн) підуть на потреби бригад ЗСУ, в яких захищають Україну пластуни станиці Сокаль.
Завершився Пластовий фестиваль ватрою, де усі охочі заспівали під гітару улюблених пластових пісень, подивились творчі номери від закладів освіти, учасників станиці Сокаля та Червонограда.
Дякуємо за організацію та проведення вищевказаного заходу гніздовій станиці Сокаль Галині Матвіїв, голові СПС станиці Сокаль Ользі Сольвар; за активну участь та допомогу у навчанні пластових активностей пластунам станиці Сокаль та станиці Червоноград, за надану територію для проведення Фестивалю дирекції Сокальського ліцею №1 ім.О.Романіва; за смаколики для ярмарки - батькам пластунів станиці Сокаль; за підтримку Пластового руху - усім учням, керівникам та гостям Фестивалю.